Praha Rekreační objekty

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Praha Rekreační objekty kategorie

Praha Rekreační objekty nejnovější inzeráty

Dražby aut

Ubytovna v Praze

Foto inzerátu Ubytovna v Praze

Nabízíme dlouhodobé ubytování ve 2 a 4-lůžkových pokojích, vhodných pro soukromé osoby i firmy v Praze. Více info na uvedených www stránkách nebo tel.

Cena v KČ: 4 500, Praha 5

Inzerát již není platný.

 

Penzion/Tyrolské Alpy/Wellness

Dům je v nádherné lokalitě kde je poctivá sezóna 10 měsíců - obec Schattwald (Tyrol - Alpy). Na jedné straně jsou hory na lyžování/snowboarding atd...(cca 10 sjezdovek) a na straně druhé kopcovitý zelený terén ideální pro turistiku, cyklistiku apod. V okolí je několik jezer vhodných ke koupání, nedaleko jsou lázeňské komplexy a solné jeskyně. Celková plocha parcely ...

Cena v KČ: 17 280 000, Praha 1

Inzerát již není platný.

 

Hotel/penzion/apartmány

Ubytovací agentura hledá hotel/penzion/apartmány k dlouhodobému pronájmu, v centru Prahy nebo v blízkosti centra, smlouva na min. 6 let. Děkuji za nabídky.

Praha 1

Inzerát již není platný.

 

Hotel k pronájmu

Ubytovací agentura hledá hotel/penzion/apartmánový hotel k dlouhodobému pronájmu (případně i koupi), v centru Prahy nebo v blízkosti centra. Děkuji za nabídky.

Praha 1

Inzerát již není platný.

 

Chata na prodej, Praha 8 - Troja

Chata Praha 8 Přenechám chatu se zahradou na pronajatém pozemku v lukrativní lokalitě Praha 8-Troja.Chata-užitná plocha cca 22m2, po částečné rekonstrukci, 2 místnosti, koupelna, elektřina, zateplená, podsklepená, nová střecha, zavedení užitkové vody v jednání. Zahrada 580m2, ovocné stromy, hrozn. víno atd. Včetně vnitřního zařízení chaty a zahr. nářadí. Příjezd...

Cena v KČ: 350 000, Praha 8

Inzerát již není platný.

 

Chata v zahr. kolonii Praha 9

Foto inzerátu Chata v zahr. kolonii Praha 9

Prodáme podsklepenou chatu v zahrádkářské kolonii v Praze 9 Ctěnicích (sousedící se zámkem Ctěnice). Rozměr chaty: 6m x 4m včetně verandy + přístavek s toaletou 2m x 1m. Chata se nachází na pronajatém pozemku 25m x 15m. Na pozemku se nachází domek na nářadí a dále ovocné stromy: chata je opatřena solárním panelem. Nájem pozemku činí 2.400 Kč ročně. Oblast je arch...

Cena v KČ: 200 000, Praha 9

Inzerát již není platný.

 

Koupíme hotel. Praha 1

Hledáme ke koupi hotel. Praha 1 a okolí. Od 50 pokojů výše. Spěchá. Koupíme i činžovní dům v celé Praze. Nabídky prosím na e-mail: lubos4322@email.cz.tel. 733 218 158.

Cena v KČ: 1, Praha 1

Inzerát již není platný.

 

Pronajmu menší hospůdku v Praze 4

Zaběhlou restauraci se zahrádkou pronajmu ze zdravotních důvodů za rozumný nájem + vratná kauce za zařízení (cca 1.000.000 Kč). Ostatní podrobnosti při osobním jednání.

Praha 4

Inzerát již není platný.

 

Přenechám bar, restaurace, club

Přenechám pronájem kompletně zařízeného a vybaveného baru se zahrádkou včetně zásob v Praze 4 Podolí, Dvorecka, nedaleko Žlutých lázní.2 šipky, fotbálky, flipper. Dlouhá tradice.Dlouhodobě. Nízké odstupné za vybavení.

Praha 4

Inzerát již není platný.

 

Prodej chaty 22 m2, pozemek 400 m2

Foto inzerátu Prodej chaty 22 m2, pozemek 400 m2

Nabídka prodeje chaty v zahrádkářské osadě v Praze 6 - Suchdole. Nabízíme k prodeji přízemní chatku 22m2 vč. přenechání pronájmu zahrady o výměře 400m2. Pozemek je oplocený. Roční nájemné za pozemek činí cca 4.500 Kč. Zaveden přívod městského vodovodu s provozem od jara do podzimu. Elektřina v osadě není. Velmi pěkné a klidné místo v Bažantní ul., parkován...

Cena v KČ: 116 000, Praha 6

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →