Pravidla inzerce

Upozornění !!

Pokud níže uvedenému textu nerozumíte na doméně AAA-Reality.cz neinzerujte, ani neodpovídejte na zde zveřejněné inzeráty.

Jen inzeráty podané po přihlášení pod uživatelským jménem platným pro doménu AAA-Reality.cz lze před, popřípadě i po, ukončení platnosti deaktivovat a editovat. Uživatelské jméno získáte registrací ZDE.

Pravidla:

Inzerent je odpovědný za text i fotografie inzerátů které na doméně AAA-Reality.cz sám podal.

Administrátor těchto stránek si vyhrazuje možnost vymazat, popřípadě pozměnit jakýkoliv NEplacený inzerát bez předchozího informování inzerenta a to bez udání důvodu.

Administrátor je oprávněn uživatelům využívajících NEplacených služeb, dle vlastního úsudku a bez předchozího upozornění znemožnit podávání inzerátů i přístup na doménu AAA-Reality.cz.cz.

Údaje uvedené ve formulářovém poli „Text inzerátu“ mohou být viditelné i po ukončení platnosti inzerátu.

Ochrana osobních údajů:

Na doméně AAA-Reality.cz podaný inzerát je provozovatel oprávněn zveřejnit na dalších internetových stránkách, mimo doménu AAA-Reality.cz, i v jiných médiích.

Administrátor má přístup k údajům odeslaným jako odpověď na inzerát a k údajům zadaných při registraci, administrátorovi je známá IP adresa z které byl inzerát podán, popřípadě IP adresa z které byla provedena registrace.

Uvedením e-mailu (elektronické adresy) při podáním inzerátu, nebo registraci na doméně AAA-Reality.cz inzerent, nebo registrovaný souhlasí se zasíláním reklamních a provozních emailů, na při inzerci, nebo registraci na doméně AAA-Reality.cz uvedený e-mail.

Administrátor předá všechny jemu známé údaje o inzerentovi, registrovanému uživateli, nebo tomu kdo odpovídal na inzerát, policii (bude li o toto na základě vyšetřování požádán).

Reklamní společnosti zobrazující na těchto stránkách reklamy třetích stran, mohou za účelem efektivnějšího zobrazování reklam využívat údaje o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek.

Chcete-li se o postupech těchto společností dozvědět další informace, nebo jim zabránit ve využívání uvedených údajů, využijte odkazy jednotlivých společností níže.

Centrum pro ochranu osobních údajů Google.

Upozornění !!

Pokud výše uvedenému textu nerozumíte na doméně AAA-Reality.cz neinzerujte, ani neodpovídejte na zde zveřejněné inzeráty.

Funkcionalita:

K podání inzerce ani k registraci není nutný e-mail.

K podání inzerátu s třemi fotografiemi a bez odkazu na internetovou prezentaci, není nutná registrace.

Registrovaní uživatelé mají tyto výhody:

-vložení odkazu internetové prezentace.
-přiložení až 6 fotografií k jednomu inzerátu.
-editace / deaktivace inzerátů.
-odpovědi na inzeráty v administračním prostředí AAA-Reality.cz
-před vyplněné kontaktní údaje při zadávání inzerátů
-vlastní url (zobrazující se v kontaktu inzerátu) se všemi zadanými inzeráty a možností exportu pomocí RSS