Pozemky

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Pozemky kategorie

Pozemky nejnovější inzeráty

Dražby aut

Stavební pozemek Horní Planá

Foto inzerátu Stavební pozemek Horní Planá

Nabízíme k prodeji atrakt. poz. (544m2, 482m2) na Lipně v Horní Plané (Dobrá voda) o celk. výměře 1.026m2. Pozemek se nachází v blízkosti Lipenského jezera a cyklotras. Sítě na kraji pozemku. Podle územního plánu je možno pozemek rozdělit na stavební parcely s využitím na stavby RD, chat či chalup a jiných rekreačních objektů. Možnost zastavění 20% z celkové plochy....

Český Krumlov

 

Stavební parcela

Krásnou stavební parcelu 910m2 v pěkném prostředí Dolního Posázaví. Voda na pozemku elektřina v dohadování s ČEZ o dokončení, prodloužení kanalizace ve stavu řízení na zhotovitele. Škola, školka v místě. MHD autobus 332 + linka Benešov- Praha. Vlak v míistě. Nedaleko Lidl, Norma a Billa. Nedaleko Jílové u Prahy, Týnec nad Sázavou a Benešov. Skvělá investice, pozem...

Praha-západ

 

jaobfekirps

CJ6wBi ptqwyxgplpxm, [url=http://hutopsjr frrp.com/]hutopsjrfrrp[/url], [link=http://nyqwfmo wfieb.com/]nyqwfmowfieb[/link], http://kmqirwngunls.com/

Cena v KČ: 3, Praha-západ

 

Edmond

No, I\'m not particularly sporty order dapoxetine The best way to counter that would be a forceful pass rush. Fortunately for the Jets, the defensive line is their biggest strength. Against the Bucs, they were downright disruptive, harassing Josh Freeman and stonewalling Doug Martin.

Cena v KČ: 19, Praha-západ

 

Henry

I\'m not sure cheap naprosyn There were other fine moments. Another U.S. Open quarterfinal in 2006, when he lost to eventual champion Roger Federer. Later that year, he reached the final of the year-end championships in Shanghai, where he also lost to Federer.

Cena v KČ: 90, Praha-západ

 

Marlon

How do you spell that? cheap cialis The new support is intended to provide food and shelter for Syrian refugees. Other initiatives could include cash for work programmes for both refugees and vulnerable Lebanese and livelihood protection projects with vaccinations and feed for Lebanese livestock owners.

Cena v KČ: 44, Praha-západ

 

Kieth

I\'d like a phonecard, please buy dapoxetine \"The next ruling coalition will have to spend considerabletime and energy convincing German citizens about the need tofurther strengthen the euro, which may be particularly difficultif new rescue packages push onto the political agenda,\" saidDaniela Schwarzer of the German Institute for International andSecurity Affairs.

Cena v KČ: 7, Praha-západ

 

Alfred

Could I order a new chequebook, please? goldentabs naprosyn On Wednesday, the army had mostly driven the rebels out of the city, except for pockets of resistance in three coastal villages, and the airport was scheduled to partly reopen on Thursday. But the violence raises renewed doubts over whether the government can make last year\'s peace deal stick.

Cena v KČ: 31, Praha-západ

 

Kateřina Piechaczková

Foto inzerátu Kateřina Piechaczková

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 7647 m2, který se nachází ve skvělé lokalitě Obci Všechromy v těsné blízkosti dálnice D1. Pozemek je ideální pro výstavbu skladových prostor, výrobu nebo drobné řemeslné práce. Pozemek je zasíťovaný (Elektrická přípojka, vodovod). Cena 2900 Kč/m2

Cena v KČ: 22 100 000, Praha

 

Wiley

Looking for a job lipotrexate price Undercover researchers with the exact same credentials posed as potential tenants and in one case the white woman, Jo, was given a viewing while the black man, Deane, was told that the flat had gone.

Cena v KČ: 85, Praha

 
Strana 1  další →