Reality Moravskoslezský kraj poptávka

Reality Moravskoslezský kraj poptávka kategorie

Reality Moravskoslezský kraj poptávka nejnovější inzeráty

Dražby aut

Prostor - nahrávací studio 60-90m2

Hledám prostor pro účely nahravacího studia v Ostravě, příp. okolí Frýdku-Místku. Ideálně jedna - dvě místonsti, 60-99m2, zabezepečené, temperované a s tolerancí možné občasné hlučnosti v podvečerních hodinách.

Frýdek-Místek

Inzerát již není platný.

 

Koupím byt, Opavaj

Koupím byt 2+1/2+kk nebo 3+1/3+kk v osobním vlastnictví, klidně v původním stavu. Mám hotovost, prosím nabídněte.

Moravskoslezský kraj

Inzerát již není platný.

 

Menší byt Odry

Hledáme pronájem (podnájem) nebo možnost koupě menšího bytu v Odrách pro trvalé bydlení starší paní, ideálně s možností malé zahrádky. Bez výtahu, max. do 2.NP nebo v domě s výtahem. Bez parkování. K nastěhování v průběhu května - června. Upřednostňujeme možnost koupě. Prosím nabídky volejte na tel.:

Nový Jičín

Inzerát již není platný.

 

Úvěr nabízí vážný

Foto inzerátu Úvěr nabízí vážný

Dobrý den, Mr. & Mrs.V tomto novém roce 2017 bych chtěl půjčit push pro lidi v nouzi.V roce, aby se boj proti chudobě a sociálnímu vyloučení bankovními přinesl radost ve svém srdci.Takže pokud jste hledal pomoc při financování projektu a jiní marně již nemají žádné starosti jsme řešení vašeho problému vědět, že píšete na správném místě a všechny va...

Cena v KČ: 80, Frýdek-Místek

Inzerát již není platný.

 

Hledáme stavební pozemek

Hledáme stavební pozemek v bezprostřední blízkosti městské zástavby, sídliště, nebo frekventované části města: Ostrava, Opava, Havířov, Frýdek-Místek. Vyplatíme Váš dluh, pomůžeme s právním stavem, platba ihned. Pošlete nám svou nabídku emailem, nebo zavolejte. Tel.: 724 784 806, email: rkmerkur@seznam.cz

Moravskoslezský kraj

Inzerát již není platný.

 

Hledám rodinné domy

Hledám rodinné domy v lokalitě Ostrava.

Ostrava

Inzerát již není platný.

 

KOUPÍM BYT 2+1 NEBO 3+1 OSTRAVA

Foto inzerátu KOUPÍM BYT 2+1 NEBO 3+1 OSTRAVA

Chci koupit pro svou maminku byt 3+1, nebo 2+1, nejlépe v původním stavu, abych jí ho mohl udělat podle jejích představ. Nejlépe s výtahem nebo maximálně do druhého patra, balkon velkou výhodou. Vyhledáváme lokalitu Zábřehu a Výškovic. Platím v hotovosti, nechci nabídky realitních kanceláří. Klidně mi napište sms nebo prozvoňte. Více info na telefonu 773 35 33 33.

Ostrava

Inzerát již není platný.

 

KOUPÍM BYT 1+1 NEBO 2+1 OSTRAVA

Foto inzerátu KOUPÍM BYT 1+1 NEBO 2+1 OSTRAVA

Koupím byt 2+1 nebo 1+1 v lokalitě Moravská Ostrava, velkou výhodou osobní vlastnictví, cihlový dům, nezáleží na stavu. Peníze v hotovosti. Nejsem RK. RK nevolat! Spěchá.

Ostrava

Inzerát již není platný.

 

KOUPÍM STAVEBNÍ POZEMEK V OSTRAVĚ

Foto inzerátu KOUPÍM STAVEBNÍ POZEMEK V OSTRAVĚ

Stavební firma, která staví dřevostavby za bezkonkurenčně nejlepší ceny na trhu, shání pozemky v lokalitě OSTRAVA a jejím blízkém okolí, pro své budoucí klienty, kteří mají požadavek na stavbu domu, avšak nemají pozemek. Posílejte nabídky na t.vecerek@seznam.cz nebo volejte na a telefon 773 35 33 33.

Ostrava

Inzerát již není platný.

 

KOPÍM STAVEBNÍ POZEMEK VE FRÝDKU MÍSTKU

Foto inzerátu KOPÍM STAVEBNÍ POZEMEK VE FRÝDKU MÍSTKU

Stavební firma, která staví dřevostavby za bezkonkurenčně nejlepší ceny na trhu, shání pozemky v lokalitě FRÝDEK MÍSTEK a jeho blízkém okolí, pro své budoucí klienty, kteří mají požadavek na stavbu domu, avšak nemají pozemek. Posílejte nabídky na t.vecerek@seznam.cz nebo volejte na a telefon 773 35 33 33.

Frýdek-Místek

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →