Reality Liberecký kraj poptávka

Reality Liberecký kraj poptávka kategorie

Reality Liberecký kraj poptávka nejnovější inzeráty

Dražby aut

CHATU nebo DOMEK

Dobrý den, koupíme chatu nebo domek v blízkosti přírody. Českolipsko, Chomouty, Janov, apod ... nebo Kokořínsko. Přímý zájemce. RK nevolat!!! Děkujeme.

Česká Lípa

Inzerát již není platný.

 

Skladovací úložný prostor

Jsme nadšenci pro letní tábory a hledáme prostor, stodolu, garáž, sklad na uložení táborového materiálu (stanové konstrukce, podlážky, molitany, stoly, lavice, stanové plachty a jiné). Podmínkou je suchý, zabezpečený objekt, přijatelná cena nebo zdarma za službu, v Libereckém kraji. Prosím nabídněte.

Liberec

Inzerát již není platný.

 

Koupím pozemek v Českém ráji

Koupím pozemek v Českém ráji a jeho okolí 2.000m čtver. a více, se stavebním povolením. Příští rok z jara již chceme začít stavět. Nabídněte prosím. Spěchá.

Semily

Inzerát již není platný.

 

Sháním RD v Českém ráji

Sháním RD, njlépe novostavbu v Českém ráji a jeho okolí do 6.000.000 Kč, s větší zahradou. Prosím nabídněte. Spěchá.

Semily

Inzerát již není platný.

 

VÝMĚNA BYTU 3+1 V ČESKÉ LÍPĚ ZA BYT V PRAZE 2+1 NEBO 3KK

DOBRÝ DEN,VYMĚNÍM BYT 70M2 V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ 3+1 S LODŽIÍ, 7. PATRO V ČESKÉ LÍPĚ - NOVÁ PLASTOVÁ OKNA, KUCHYŇSKÁ LINKA, ZA BYT V PRAZE VELIKOSTI 2+1 NEBO 3KK

Česká Lípa

Inzerát již není platný.

 

Hledám dům - Liberec

Hledám dům se zahradou v Liberci, nejlépe lokalita: Horní Hanychov, Dolní Hanychov, Karlinky, Pilínkov. Nejlépe novostavba . Pokud možno dostupnost MHD, ale není podmínkou. Škola, školka v dosahu. Cena do 4 mi. Fotky s kontaktem prosím na e- mail, případně na telefon. Děkuji. michaldorfl@email.cz, 728 402 114

Liberec

Inzerát již není platný.

 

Hledám starší RD se zahradou Liberec

Hledám starší RD,chalupu se zahradou v OV Liberec + okolí 5km.Nevadí mi, když si ho budu opravovat, hlavně aby byl obyvatelný.Prosím nabídněte za solidní cenu,nehledám polorozpadlé ruiny za předraženou cenu.

Liberecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Hledám dlouhodobí pronájem.

Hledám dlouhodobí pronájem domku,chalupy,zemědělské usedlosti.Jsme slušná rodina,nekuřáci.O objekt i pozemek se dobře postaráme.

Liberecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Koupím dům nebo byt

Koupím RD nebo byt v lokalitě Jablonec n.N., Smržovka, Tanvald. Nabídněte.

Jablonec nad Nisou

Inzerát již není platný.

 

Hledáme pronájem bytu v Liberci či okolí

Dobrý den. Jsme tříčlenná rodina bez dětí, bez domácích mazlíčků a nekuřáci. Rády bychom si pronajali slunný, teplý, tichý byt v zelenější části Liberce či v jeho blízkém okolí (do 10 km). Byt bychom chtěli alespoň částečně zařízený (lednice, sporák, pračka, skříně, …) a to 2+1 nad 60 m2 s větší kuchyní. Optimální cena kompletního nájmu včet...

Cena v KČ: 10 000, Liberec

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →