Reality Jihočeský kraj poptávka

Reality Jihočeský kraj poptávka kategorie

Reality Jihočeský kraj poptávka nejnovější inzeráty

Dražby aut

Dlouhodobý pronájem

Hledám touto cestou dlouhodobý pronájem chalupy nebo menšího RD s pozemkem a príp. s mozností následného odkupu, max. nájemné 7.000 Kč/měs., nejlépe okr. Benešov, Praha východ nebo Tábor. Velmi spěchá. Moc děkuji za nabídky. Tel.

Tábor

Inzerát již není platný.

 

Hledám prostory pro zřízení baru

Hledám prostory pro zřízení baru nebo rovnou pronájem zavedeného baru. Prostory hledám v Českých Budějovicích, nejlépe kolem náměstí Přemysla Otakara. Budu rád za Vaše nabídky. Děkuji.

České Budějovice

Inzerát již není platný.

 

Koupím vzrostlé lesy

Koupím vzrostlé lesy, pozemky, platba ihned v hotovosti při podepsání smlouvy. Soudní odhad pozemků, lesních porostů k dispozici.

Prachatice

Inzerát již není platný.

 

FINANČNÍ ÚVĚR MEZI KONKRÉTNÍ ( specimenvzorfinancni@gmail.com )

Foto inzerátu FINANČNÍ ÚVĚR MEZI KONKRÉTNÍ ( specimenvzorfinancni@gmail.com )

Dobrý den. Je osoba, která mají velmi vysokou financní príjmy, které jsme dali k dispozici pomuže financne jsme cástka ve výši 3% a trvání od 1 do 50 let, protože svet trpí temito problémy financování a manželka tak pro všechny, aby bezpecnost vaši pujcku aplikace zavrít aplikaci. Francie se najít rešení pro váš prípad. Bohužel jste byl odepren úver v poblíž banky pr...

Cena v KČ: 20, Jihočeský kraj

Inzerát již není platný.

 

Koupím rodinný dům

Koupím rodinný dům se zahradou v JČ v Třeboni mám zájem jen o město Třeboň nebo v těsném okolí. Zahrada je též podmínkou.Děkuji za nabídku cena k jednání až podle stavu nemovitosti.

Cena v KČ: 2 500 000, Jindřichův Hradec

Inzerát již není platný.

 

Hledáme pronájem rodinného domu

Jsme slušná rodina s dětmi a hledáme dlouhodobý pronájem rodinného domečku 2+1 - 4+1 s větší zahradou s možností trvalého bydliště, ev. s pozdějším odkupem formou nájemného, kdekoliv na vesnici v jižních Čechách. Nájem do 10tis. + energieDěkujeme za nabídky...

Jihočeský kraj

Inzerát již není platný.

 

Koupím zemědělské pozemky -Blatná

Koupím zemědělské pozemky v okolí Blatné (okr.Strakonice). Mám zájem pouze o pozemky určené k zemědělské výrobě (orná půda, louky...), i dlouhodobě pronajaté nebo s jinými závazky. Cena dle vzájemné dohody.

Strakonice

Inzerát již není platný.

 

Hledáme byty, domy, chaty, chalupy, pozemky

Foto inzerátu Hledáme byty, domy, chaty, chalupy, pozemky

Kompletní servis při prodeji nemovitostí.Osobní přístup realitního makléře. Nejobsáhlejší inzerce v tisku a na internetu. Profesionální jednání. Vlastní databáze poptávajících klientů. Kompletní právní servis (smlouvy, konzultace). Jednání s katastrem nemovitostí. Vypracování znaleckého posudku.

Jihočeský kraj

Inzerát již není platný.

 

Koupím byt v TRHOVÝCH SVINECH

Koupím byt v Trhových Svinech v osob. vlastnictví o dispozici 3+kk až 4+1 a obytné ploše 60-100 metrů. Děkuji za nabídky.

Jihočeský kraj

Inzerát již není platný.

 

Nabídněte nemovitosti v Jihočeském kraji

Hledám pro své klienty nemovitosti v celém Jihočeském kraji. Prodej i pronájem domů a bytů. Pozemky.

Jihočeský kraj

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →