Ústecký kraj Nebytové prostory

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Ústecký kraj Nebytové prostory kategorie

Ústecký kraj Nebytové prostory nejnovější inzeráty

Dražby aut

Pronájem obchodu v centru Teplic

Pronajmu 2 odchody cca jeden 100m2 na Masarykově ulici, nedaleko KB a divadla, je možnost parkování ve dvoře a také možnost využití rozsáhlého skladu, nájemné při pronájmu obou dvou obchodů by bylo zvýhodněno, jeden obchod za 18.000 Kč, pronájem obou obchodů není podmínkou.

Cena v KČ: 18 000, Teplice

Inzerát již není platný.

 

Pronájem v obchodním centru

Nabízíme levný pronájem obchodní buňky uprostřed obchodního centra v Lounech na náměstí. Cena pronájmu je konečná, včetně všech nákladů, a to spotřeby topení, svícení, vody, odvozu odpadu, úklidu společných prostor, spotřeby režijního materiálu (WC). K použití společné zázemí, kuchyně, společenská místnost.

Cena v KČ: 348, Louny

Inzerát již není platný.

 

Obchodní prostor k pronájmu

Foto inzerátu Obchodní prostor k pronájmu

Obchodní prostor k pronajmutí, Michalská ul. č.10, Litoměřice, přímo v centru, u náměstí. Nabízíme pronájem nebytových prostor k podnikání na frekventovaném místě, přímo u náměstí Litoměřic. Vchod přímo z ulice, celková plocha 60m2, jedna velká a jedna menší místnost + WC. Prostor vhodný pro obchodní využití nebo kancelář. 8.000 Kč. Bližší info na tel.

Cena v KČ: 8 000, Litoměřice

Inzerát již není platný.

 

VÝHODNÝ PRONÁJEM V LOUNECH

Foto inzerátu VÝHODNÝ PRONÁJEM V LOUNECH

PRONÁJEM PRODEJNÍCH PROSTORPrvní 3 měsíce sleva 50%Další 3 měsíce sleva 30%MOŽNOST PROGRESIVNÍHO PRONÁJMUMAXIMÁLNĚ VÝHODNÉ CENY ENERGIÍMOŽNOST SAMOSTATNÉHO VSTUPUDALŠÍ MOŽNOST PRONÁJMU KANCELÁŘE A DALŠÍCH PROSTORPROSTOR MÁ 2 RAMPY A SAMOSTATNÉ VCHODYPŘÍPADNĚ JDE PRONAJMOUT I ČÁST TĚCHTO PROSTOR- MOŽNOST ROZDĚLENÍ PROSTORVíce informa...

Louny

Inzerát již není platný.

 

Nepřehlédněte jedinečnou příležitost dobré investice !!!

Foto inzerátu Nepřehlédněte jedinečnou příležitost dobré investice !!!

Nabízíme k prodeji jednu z nejstarších a nejznámějších restaurací v Ústí nad Labem „Restauraci CHALOUPKA“. Jedná se o stylovou, vybavenou restauraci s dlouholetou a hluboce zakořeněnou tradicí, sahající až do první poloviny minulého století. Restaurace se nachází v lukrativní části centra města, naproti fotbalovému a zimnímu stadiónu, což je strategicky velice ...

Cena v KČ: 5 800 000, Ústecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Hostinec na prodej

Prodám zavedený hostinec po částečné rekonstrukci s kuchyní, skladem,kulečníkovou hernou, bytem pro hostinského v patře, sklepem, venkovní terasou, parkovištěm a zahradou. Hostinec se nachází ve středu obce Malé Březno nad Labem u hlavní komunikace a dosahu Polabské cyklostezky. Cena 4.000.000 Kč.

Cena v KČ: 4 000 000, Ústí nad Labem

Inzerát již není platný.

 

Pronajmu skladové prostory

Pronajmeme dvojpodlažní objekt bývalých pivovarských skladů. Vhodné na uskladnění ovoce, zeleniny, vína, pěstování hub. Možnost i k jinému využití. Podzemní část 1.500 m2,nadzemní část 800 m2. Objekt je vybaven plyn. vytápěním a větracím systémem, vlastní studnou, napojen na odpad. Možnost i prodeje nemovitosti.

Louny

Inzerát již není platný.

 

Hala, bývalý sklad pro sportoviště 700m2

Hledám brownfield: bývalou výrobní halu, provozovnu, sklad pro indoor sportoviště v Ustí nad Labem, velikost 500-1000m2, vyklizenou se sociálním zázemím a možností otopu. Strop minimálně ve výšce 5m a více! Nabízím zviditelnění/zatraktivnění Vaší lokace a velký pohyb osob docházejících za zábavou - možnost navázat na další služby. Dlouhodobá spolupráce.Prosím...

Ústí nad Labem

Inzerát již není platný.

 

Prodej garáže Ústí n/L - Klíše

Foto inzerátu Prodej garáže Ústí n/L - Klíše

Prodám řadovou garáž o velikosti 19m2 v osobním vlastnictví, v garážovém dvoře v Alešově ulici (Klíše). Garáž je ihned k dispozici. Garáž má dřevěná dvoukřídlá vrata a novou střešní krytinu. Při rychlém jednání sleva. RK nevolat. Cena 139.000 Kč.

Cena v KČ: 139 000, Ústí nad Labem

Inzerát již není platný.

 

Pronájem kaceláří s parkováním

Pronajmeme kaceláře v samostatném patře pod uzavřením v rekonstruované budově v Děčíně, kde sídlí i bezpečnostní služba. Zajištěno 10 parkovacích míst pod kamerovým dohledem. Budova je připojena na záložní zdroj el. energie. Výměra 157m2. Možnost skladových prostor cca 22-50 m2. Budova je na Ústecké ulici č. 437/54.

Děčín

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →