Sklady poptávka

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Sklady poptávka nejnovější inzeráty

Dražby aut

Prostory pro cukrářskou výrobu

Hledáme pronájem komerčních prostor kolaudovaných na pekárnu, potravinářské výroby, nebo cukrářské výroby. Hledáme prostory od 100m2 - 160m2. Prostory by měly mít parkovací místo, rampu pro expedici apod... Prostory mohou být v Praze, či okolí Prahy.

Praha 5

Inzerát již není platný.

 

Skladovací prostr

Reklamní agentura hledá pronájem skladovacích prostor pro uskladnění materiálu

Praha 4

Inzerát již není platný.

 

Skladovací úložný prostor

Jsme nadšenci pro letní tábory a hledáme prostor, stodolu, garáž, sklad na uložení táborového materiálu (stanové konstrukce, podlážky, molitany, stoly, lavice, stanové plachty a jiné). Podmínkou je suchý, zabezpečený objekt, přijatelná cena nebo zdarma za službu, v Libereckém kraji. Prosím nabídněte.

Liberec

Inzerát již není platný.

 

Malý sklad, sklep Praha na archiv

Koupím Sklep, malý sklad (bývalou prádelnu, kočárkárnu apod.) v Praze vhodný na archiv. Pouze do OV. Samostatná uzamykatelná místnost. Na stavu nezáleží, může být suterén, rozhoduje cena. Min. 4m2. Nabídněte.

Praha 1

Inzerát již není platný.

 

Pronájem sklad 286m2 - Praha 5 – Stodůlky

Foto inzerátu Pronájem sklad 286m2 - Praha 5 – Stodůlky

Nabízíme skladovací prostor, součástí velkého skladu, ale samostatně oploceného, se samostatným vstupem. Vytápění radiátory a centrální plynové - Sahary.Cena pronájmu 70Kč/m2. Měsíční poplatky za služby rádi dodáme na požádání.Jsme vlastníky areálu Jeremiášova 870 na Praze 5 - Stodůlky, nabízíme pronájmy – kanceláře od 16 do 680m2, sklady, dílny ...

Cena v KČ: 70, Praha 5

Inzerát již není platný.