Restaurace a Bary poptávka

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Restaurace a Bary poptávka nejnovější inzeráty

Dražby aut

Hledám prostory pro zřízení baru

Hledám prostory pro zřízení baru nebo rovnou pronájem zavedeného baru. Prostory hledám v Českých Budějovicích, nejlépe kolem náměstí Přemysla Otakara. Budu rád za Vaše nabídky. Děkuji.

České Budějovice

Inzerát již není platný.

 

Bar/klub

Sháníme na pronájem prostory o výměře min. 180m2 až po 1.000m2 na bar/klub, je nám jedno v jakém stavu prostory budou, může to být bar, restaurace, jiný komerční prostor a nebo sklad. Nejlépe Praha 1, 2, 3 a nebo jiná lokalita v dobré dostupnosti MHD. Pište sms a nebo e-mail.

Praha 1

Inzerát již není platný.

 

Hledáme pronájem/přenechání kavárny

Společnost LKRF-CZ provozující na českém trhu síť kaváren Daily Coffee hledá prostory na lukrativních místech v Praze pro provoz kavárny nebo Coffee TG kiosku. Velikost od 12m do 100m.

Praha

Inzerát již není platný.

 

Hledám prostor pro kavárnu.

Hledám prostor pro kavárnu. Prostor by měl být na Praze 6, 3 - Vinohrady nebo v centru. Měl by mít minimálně 60m. Preferuji s výlohou, ale není vyloženě nutná. Rád bych dvě WC, ale také to není nutnost. Cena maximálně do 20 000,-/měsíc. Nabídky prosím zasílejte na můj uvedený email. Děkuji. Votík

Praha

Inzerát již není platný.

 

Koupím restaurační objekt

Dobrý den, prosíme o nabídky prodeje nemovitosti vhodné jako restaurační zařízení. Lokalita v okolí Ostravy, Frýdku – Místku či Opavy. Preferujeme klidnější lokality. Cena cca 4 miliony Kč. Děkuji

Opava

Inzerát již není platný.

 

Kavárna

Hledáme nebytové prostory ke koupi nebo pronájmu vhodné pro provoz kavárny v centru města Ústí nad Labem. Podmínkou je umístění v přízemí. Výhodou možnost parkování. Prostory mohou být k rekonstrukci nebo i vybavené.

Ústí nad Labem

Inzerát již není platný.