Domy pronájem poptávka

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Domy pronájem poptávka nejnovější inzeráty

Dražby aut

Hledám pronájem rodinného domu

Sháním pronájem rodinného domu u Chlumce nad Cidlinou a okolí cca 15km pro krátkodobý pronájem na 10 měsíců od listopadu 2017 do srpna 2018. Důvodem je stavba depa v Chlumci nad Cidlinou. Ubytováni by byli pouze čeští občané, max 8 lidí. Cena do 25.000 Kč + energie.

Hradec Králové

Inzerát již není platný.

 

Slušný kluk hledá podnájem v RD

Slušný kluk, nekuřák hledá dlouhodobý podnájem v rodinném domě v Praze nebo nejbližším okolí. Vchod do domu zvlášť. Do 6.000 Kč.

Praha 10

Inzerát již není platný.

 

Pronájem rodinného domu - Nymburk

Hledáme pronájem rodinného domu, ideální se zahradou, zařízení domu není nutné, ale nevadí. Lokalita: Kostomlaty nad Labem, Nymburk, Lysá nad Lbem, Poděbrady a okolí. Nájem do 20.000,- /měsíčně, doba nájmu cca 1-1,5 roku. Děkuji za nabídky.

Nymburk

Inzerát již není platný.

 

Poptávám domek k pronájmu

Muž 56 let, nekuřák, abstinent, netrestán,pracující hledá pronájem domku, chatky se zahradou, kde by mohl mít své dva služební pejsky. Nejsem náročný. Preferuji Koměřížsko,Zínsko, Přerovsko, pracuji v Holešově. Nájem do 7.000 Kč i s energiemi. Spěchá!

Kroměříž

Inzerát již není platný.

 

Hledám k pronájmu historický objekt

Zámek, tvrz, pivovar, vilu, faru, zájezdní hostinec, hotel, měšťanský dům, mlýn, statek...Zkrátka všechno co má svou historii. Objekt i k rekonstrukci a předkupní právo k následnému odkupu. Pro více informací pište na email.

Praha 10

Inzerát již není platný.

 

Hledáme pronájem rodinného domu

Jsme slušná rodina s dětmi a hledáme dlouhodobý pronájem rodinného domečku 2+1 - 4+1 s větší zahradou s možností trvalého bydliště, ev. s pozdějším odkupem formou nájemného, kdekoliv na vesnici v jižních Čechách. Nájem do 10tis. + energieDěkujeme za nabídky...

Jihočeský kraj

Inzerát již není platný.

 

Hledám pronájem

Hledám pronájem domku,chaty,chalupy. Jsme dva,53 let,se psem. tel. 721 832 811

Plzeňský kraj

Inzerát již není platný.

 

Hledám pronájem

Hledám pronájem domku,chalupy za rozumnou cenu.Západočeský,Jihočeský kraj.K trvalejšímu bydlení,údržba samozřejmostí.Jsme dva,52 let.

Cena v KČ: 4 000, Klatovy

Inzerát již není platný.

 

Hledám pronájem domu 3+1

Hledám pronájem domu o velikosti 3+1 se zahradou,částečně zařízený ,hezkou kuchyňskou linku a koupelnu. Garáž . Cena včetně energií 16000kč.

Cena v KČ: 16 000, Praha

Inzerát již není platný.

 

Pronajmu či koupím malý domeček nebo chatku

Hledám dlouhodobý pronájem malého domečku, či chatky na celoroční užívání pro jednu osobu a pejska - pouze Žatec.Možný je i pronájem oddělené části domu se samostatným vchodem a zahrádkou.Nebo koupím zahrádku, kde je ale nutnost sítí alespoň na patě pozemku.Prosím raději soukromé nabídky než RK

Louny

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →