Reality Cheb

Reality Cheb kategorie

Reality Cheb nejnovější inzeráty

Dražby aut

Prodám byt 4+1 v Lázních Kynžvart

Foto inzerátu Prodám byt 4+1 v Lázních Kynžvart

Prodám pěkný slunečný cihlový byt 4+1 v Lázních Kynžvart v osob. vlastnictví. Byt je po částečné rekonstrukci, plastová okna, etážové topení, nová koupelna, kuchyňská linka. Byt má 90m2 + sklep 12m2, parkování na parkovišti za domem. Pěkné bydlení v klidném lázeňském městečku. Cena: 890.000 Kč. RK nevolat!

Cena v KČ: 890 000, Cheb

Inzerát již není platný.

 

Úver ponuka medzi najmä na sadzbou 3%

Foto inzerátu Úver ponuka medzi najmä na sadzbou 3%

Dobrý deň, Najmä ponúkam pôžičky od 2000 EUR do 1.000.000 EUROvšetky osoby schopné splácať s úrokom má nízku mieru3%., takže prosím, kontaktujte ma e-mailom: stefan.korcon@gmail.com

Cena v KČ: 600 000, Cheb

Inzerát již není platný.

 

Irish Pub k pronájmu!

Foto inzerátu Irish Pub k pronájmu!

Pronajmu Irskou hospodu v Chebu. Dohoda jistá.

Cheb

Inzerát již není platný.

 

Steakhouse & salsa bar

Restaurace - Steakhouse & salsa Bar. Kompletně zařízeno - bary, kuchyně, inventář, světla, zvuk, pokladní systém, parkoviště, terasa, garsoniéra, plynová kotelna, klima, 2 podlaží. Možnost okamžitého otevření. Rodinné důvody. Nájem 30.000 Kč.

Cena v KČ: 30 000, Cheb

Inzerát již není platný.

 

Rodinný dům 4+1, 152m2 po rekonstru

Dvougenerační rodinný dům 4+1 na zastavěné ploše 152m2 se zajímavě členěnou zahradou o výměře 1029m2. Vyjímečná poloha a členitá rozloha pozemku v klidné části oblíbené obce Hroznatov u Chebu (7km)v blízkosti německých hranic (3 km) . Slunečná zahrada poskytující soukromí,chráněná porostlou strání ze severu(ovocné stromy a velké množství okrasných keřů) ...

Cena v KČ: 3 985 000, Cheb

Inzerát již není platný.

 

Irish Pub k pronájmu!

Foto inzerátu Irish Pub k pronájmu!

Jedinečná a originální pivnice s kuchyní na velmi lukrativním místě v Chebu blízko centra. Dvě podlaží s kapacitou až 300 hostů s obrovským potenciálem a tradicí. Jedná se o výjimečnou nabídku.

Cena v KČ: 30 000, Cheb

Inzerát již není platný.

 

U kolonády, poblíž golfového hřiště

Foto inzerátu U kolonády, poblíž golfového hřiště

Prodáme byt 2+1 o rozloze 88 m2, ve zvýšeném přízemí bytového domu. Byt je v původním, ale zachovalém stavu a je vhodný pro rekonstrukci dle požadavků nového majitele. Byt se nachází v lázeňské zóně Mariánských Lázní, v těsné blízkosti zpívající fontány, ale také například lyžařské sjezdovky a golfového hřiště. V celém bytě jsou původní štukované st...

Cena v KČ: 1 700 000, Cheb

Inzerát již není platný.

 

Nebytové prostory v Mar. Lázních

Nabízím pronájem nebytových prostor 25m2 na hlavní třídě v Mar. Lázních. V blízkosti komerční banky, vhodné jako kancelář, obchod nebo na provozování kosmetických služeb. Info na e-mail.

Cheb

Inzerát již není platný.

 

Mariánské lázně hotel a kavárna

Hotel M.lázně Pronajmu hotelovou kavárnu s ubytovací částí (cca. 40 lůžek), (býv. lázeňský dům Panorama), dlouhodobý nájem, jen seriozní zájemci, jde o pronájem jen jedné části objektu, ne celý objekt, možnost využívat pro konání akcí sálu (350 lidí), nebude součástí nájemní smlouvy, pouze na konkrétní akce, na základě dodatečné smlouvy.

Cheb

Inzerát již není platný.

 

Přenechám pronájem v Mar. Lázních

Obchod Přenechám obchod na lukrativní ulici v lázeňském centru Marianských Lázních.

Cheb

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →